Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Administrator – Glyfada Campus

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

Το Mediterranean College αναζητά να προσλάβει:

(Κωδικός Θέσης: ADMIN_24_GLY)

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή - Εξυπηρέτηση κοινού (φοιτητών, υπαλλήλων, καθηγητών)
  • Διοικητική/ Γραμματειακή υποστήριξη εκπαιδευτικών προγραμμάτων
  • Διαχείριση οικονομικών θεμάτων φοιτητών (νέες εγγραφές & συμβάσεις, πληρωμές διδάκτρων, εξυπηρέτηση φοιτητών - ενημέρωση υπολοίπων - συμφωνίες)
  • Διαχείριση ταμείου – καταχώρηση εξόδων – παρακολούθηση προμηθευτών
  • Συντονισμός υπηρεσιών καθαριότητας & συντήρησης κτιρίου
  • Υποστηρικτικές εργασίες για άλλα τμήματα

Ωράριο:

  • Καθημερινή (Δευτέρα έως Παρασκευή), οκτάωρη πρωινή (9.00-17.00) ή βραδινή (12.00 - 20.00 ή 13.00-21.00) απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση (διοικητικών/ οικονομικών καθηκόντων)
  • Πανεπιστημιακό πτυχίο
  • Άριστη γνώστη Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ (MS Office)

Απαραίτητα Χαρακτηριστικά:

  • Ικανότητα αποτελεσματικής & γρήγορης επίλυσης θεμάτων
  • Επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες
  • Επιμελημένη εμφάνιση

Παροχές

Το Κολλέγιο προσφέρει:

  • Εκπαίδευση για τη θέση εργασίας
  • Ευχάριστο, δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες προσωπικής & επαγγελματικής ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.