Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/5/2022

Αρχιτέκτονας για 3d rendering

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΛΑΙΡΟΣ | ΛΕΥΚΑΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία Paleros Dream Homes με αντικείμενο το developing ακινήτων, τον οραματισμό, τον σχεδιασμό, την αδειοδότηση και την ανέγερση σύγχρονων πολυτελών κατοικιών στην περιοχή της Λευκάδας και της Αιτωλοακαρνανίας, αναζητεί Αρχιτέκτων Mηχανικό για τη στελέχωση του δημιουργικού τμήματος.
Περιγραφή θέσης: Επεξεργασία σχεδίων και δημιουργία φωτορεαλιστικών απεικονίσεων για την πλήρη παρουσίαση των project.

Αποστολή βιογραφικών και portfolio alex@palerosdreamhomes.com

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
- Εμπειρία σε 3d rendering (μοντελοποίηση, υλικά, κάμερες, φωτισμός, λεπτομέρειες Interior)
- Άριστη γνώση Αutocad & Photoshop
- Καλή γνώση Indesign
- Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα:
- Καλή γνώση Αrchicad
- Εμπειρία σε Interior design

Παροχές

Ικανοποιητικές αποδοχές και παροχή πλήρους διαμονής σε περίπτωση που απαιτείται.