Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Οδηγός Ά & ΄Β Κατηγορίας - Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία Πρατήριο Ποτών Άλφα Σίγμα ΕΠΕ στο Κέντρο της Αθήνας αναζητά διανομείς για πλήρη, μόνιμη απασχόληση με άμεση πρόσληψη.

Αναζητούμε υπεύθυνο διανομέα για να αναλάβει την έγκαιρη διανομή προϊόντων στους πελάτες μας και θα συμμετέχει στις λειτουργίες και δραστηριότητες της αποθήκης μας. Θα εκπροσωπείτε την εταιρεία μας με επαγγελματικό και οικονομικά αποδοτικό τρόπο. Τα διπλώματα Α' και Β' κατηγορίας είναι απαραίτητα.

Αρμοδιότητες:
  • Παράδοση παραγγελιών
  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου
  • Τήρηση δρομολογίων παραδόσεων και χρονοδιαγραμμάτων
  • Φόρτωση, εκφόρτωση, προετοιμασία, επιθεώρηση και χειρισμός του οχήματος παραδόσεων.
  • Είσπραξη πληρωμών
  • Τήρηση των κανονισμών του ΚΟΚ και των προτύπων ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητες προϋποθέσεις:

  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Καλό ιστορικό οδήγησης, χωρίς παραβάσεις

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Αορίστου χρόνου