Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/04/2024

Υπάλληλος Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΑΦΟΙ ΞΑΝΘΗ, με ηγετική θέση στον τομέα των μεταφορών από το 1981 αναζητάει το επόμενο στέλεχος για το τμήμα του λογιστηρίου.

Τοποθεσία: Καλοχώρι Θεσ/νίκης

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Τιμολόγηση υπηρεσιών
  • Αρχειοθέτηση/αποστολή παραστατικών
  • Καταχώριση εξόδων βάση Γ.Λ.Σ.
  • Επικοινωνία με πελάτες
Ωράριο 11 πμ.-7 μ.μ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις H/Y, Excel
  • Ανάγκη για πολυετή συνεργασία
  • Πτυχίο Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης πελατών και εύρεσης λύσεων
  • Αίσθημα υπευθυνότητας κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο της εργασίας και προοπτική εξέλιξης
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας με σύγχρονο τεχνολογικό εξοπλισμό

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.