Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Υπάλληλος Γραφείου Παραγωγής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΟΣΧΑΤΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΚΕΝΤΙΑ είναι μια αμιγώς Ελληνική εταιρία πρότυπο που διατηρεί περίοπτη θέση στην καρδιά των καταναλωτών, προσφέροντας σταθερά την καλύτερη σχέση ποιότητας – τιμής σε κάθε συλλογή της. Το όνομα ΚΕΝΤΙΑ είναι σήμερα συνώνυμο της Ποιότητας και του Design στα Λευκά Είδη. Με πάνω από 45 χρόνια ανοδική πορεία, η εταιρία απολαμβάνει την εμπιστοσύνη του κοινού της για την εξαιρετική και σταθερή ποιότητα, τα πρωτοποριακά σχέδια και την πλούσια γκάμα προϊόντων για όλο το σπίτι.

Η ΚΕΝΤΙΑ αναζητά νέο/νέα να εντάξει στο δυναμικό της ως Υπάλληλο Γραφείου Παραγωγής.

Η θέση θα καλυφθεί άμεσα. Η εργασία αφορά μόνιμη πενθήμερη 8ωρη εργασία με κύριο αντικείμενο τις ενημερώσεις σε πρόγραμμα ERP και απαιτεί φιλική διάθεση και επαγγελματισμό για καθημερινή συνεργασία και συντονισμό με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας.

Περιγραφή θέσης

  • Καταχώρηση εντολών παραγωγής
  • Κλείσιμο εντολών παραγωγής και ταυτόχρονα έλεγχο αναλωθέντων υφασμάτων
  • Έλεγχος Α’ υλών – αναλώσιμων και παραγγελίες αυτών
  • Επιμέλεια παραλαβής & ελέγχου υλικών και προϊόντων που αφορούν την αποθήκη παραγωγής
  • Οργάνωση ενδοδιακίνησης προς αποθήκη Logistics (δημιουργία παραστατικού, έλεγχοι κλπ)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση προγραμμάτων H/Y και ERP
  • Συνέπεια, αντίληψη και ταχύτητα
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση για συνεργασία
  • Οργανωτικές δεξιότητες με προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Προσαρμοστικότητα

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει βασικό μισθό, συνέπεια και άριστο εργασιακό περιβάλλον, στελέχη που θα βοηθήσουν στην προσαρμογή και την εξέλιξή σου, εύκολη πρόσβαση από σταθμό Ηλεκτρικού.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.