Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/04/2024

Οδηγός Κλαρκ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ, ΚΙΛΚΙΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

H Crystal S.A. που δραστηριοποιείται στον χώρο της παραγωγής επαγγελματικών ψυγείων και καταψυκτών “plug in”, αναζητά οδηγό κλαρκ πλήρους απασχόλησης για το τμήμα παραγωγής με έδρα τη Νέα Σάντα Κιλκίς.

  • Πενθήμερη εργασία σε 7ήμερη βάση (Δευτ - Παρ).
  • Πρωινή βάρδια.

Καθήκοντα Εργασίας:

  • Καθημερινός χειρισμός ανυψωτικού μηχανήματος.
  • Εκτέλεση φορτοεκφόρτωσης τελικών προϊόντων.
  • Εκτέλεση βοηθητικών εργασιών κατά τη συσκευασία του τελικού προϊόντος.
  • Καθημερινός έλεγχος της ορθής λειτουργίας των περονοφόρων ανυψωτικών μηχανημάτων.
  • Τήρηση των κανόνων ασφαλείας και εφαρμογή της σωστής πρακτικής διανομής των προϊόντων.

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα Υποψηφίου:
  • Εργασιακή εμπειρία ως χειριστής.
  • Επαγγελματική και ηθική εργασιακή συμπεριφορά.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.

Παροχές

Τι μπορείτε να περιμένετε από εμάς:
  • Αποδοχές ανάλογες των προσόντων