Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Call Agents

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Το Μητροπολιτικό Κολλέγιο, το μεγαλύτερο Κολλέγιο Πανεπιστημιακών Σπουδών στην Ελλάδα στο πλαίσιο της συνεχούς του ανάπτυξης, αναζητά να εντάξει στο Ανθρώπινο Δυναμικό του στο Campus του στο Μαρούσι:

 Call Center Agent (Customer Service Representative)

Περιγραφή Θέσης:

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για την διαχείριση και έγκαιρη εξυπηρέτηση αιτημάτων μέσω εισερχόμενων κλήσεων και λοιπών καναλιών επικοινωνίας (emails, live chat) με στόχο την ολοκληρωμένη υποστήριξη και εξυπηρέτηση ενδιαφερομένων για το Κολλέγιο.

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
    • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
    • Καλές δεξιότητες MS Office 365
    • Καλή γνώση Αγγλικών
    • Πελατοκεντρική αντίληψη και ικανότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
    • Προϋπηρεσία σε τηλεφωνικό κέντρο με υψηλή εισροή εισερχομένων κλήσεων και στόχευση στην προώθηση προϊόντων / υπηρεσιών
    • Εμπειρία σε data entry διαδικασίες σε πλατφόρμες και CRM συστήματα
    • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο (απαραίτητη προϋπόθεση)

    Παροχές

    Το Κολλέγιο προσφέρει:

    • Σταδιοδρομία σε ένα ευχάριστο και υπερσύγχρονο εργασιακό περιβάλλον και εγκαταστάσεις
    • Άριστες συνθήκες εργασίας και συνεργασίας
    • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξης του

    Σας περιμένουμε στην Ομάδα μας!

    Όλες οι υποψηφιότητες θα αντιμετωπισθούν με εχεμύθεια και επαγγελματισμό.

    Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

    Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.