Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
13/04/2024

Συντηρητής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΟΙΑ | ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχείο La Perla Villas and Suites στην Οία Σαντορίνης, αναζητά για την σεζόν 2024 έμπειρο συντηρητή για να ενισχύσει την ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει ευρεία εμπειρία στον τομέα της συντήρησης, με ιδιαίτερη έμφαση σε τεχνικές δεξιότητες.

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση και επισκευές στις εγκαταστάσεις ξενοδοχείου
  • Διατήρηση λειτουργικότητας των ηλεκτρομηχανολογικών συστημάτων
  • Επίλυση προβλημάτων και αντιμετώπιση έκτακτων περιστατικών
  • Εκτέλεση προγραμματισμένων συντηρητικών εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τεχνικές γνώσεις σε ηλεκτρικά, υδραυλικά και μηχανολογικά συστήματα
  • Κατανόηση της λειτουργίας των τζακούζι και των πισινών
  • Δεξιότητες στην επίλυση προβλημάτων
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και ικανότητα διατήρησης υψηλών προτύπων καθαριότητας
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Στολή εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.