Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/4/2024

Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτονας Γραφείου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτονας Γραφείου, απόφοιτος Α. Ε. Ι. / Τ. Ε. Ι., από Κατασκευαστική Εταιρεία με κύρια δραστηριότητα την μελέτη και κατασκευή κτιριακών και τεχνικών έργων και έδρα την Νέα Μηχανιώνα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Απαραίτητη γνώση autocad, η γνώση και άλλων σχεδιαστικών προγραμμάτων θα εκτιμηθεί.
  • Δυνατότητα αυτοψιών και αποτυπώσεων.
  • Γνώσεις νομοθεσίας ΝΟΚ ν.4067/2012 (έκδοση οικοδομικών αδειών).
  • Γνώσεις νομοθεσίας Ν.4495/2017 (ρύθμιση αυθαιρέτων).
  • Γνώσεις νομοθεσίας ηλεκτρονικής ταυτότητας κτιρίου.
  • Άριστη γνώση Η/Υ - Ms 0ffice (word, excell, powerpoint).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Α. Ε.Ι. / Τ. Ε.Ι.
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστη Γνώση χειρισμού Η/Υ και σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Η προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη, αλλά θα εκτιμηθεί
  • Ικανότητα οργάνωσης, συντονισμού και διαχείρισης παράλληλων εργασιών
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Σύμβαση αόριστου χρόνου με ασφάλιση ΙΚΑ ή εξωτερική συνεργασία με ελεύθερους επαγγελματίες (με μπλοκάκι)