Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/04/2024

Οδηγός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Οδηγός σε εταιρία με εμπορία υλικών επιπλοποιίας στο Καβαλάρι Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Παράδοση παραγγελιών με φορτηγό στις μεταφορικές εταιρίες
  • Καταχώριση και παρακολούθηση του επιπέδου αποθεμάτων των αποθηκών της εταιρίας
  • Εκτέλεση παραγγελιών ροής
  • Παρακολούθηση παραγγελιών και διασφάλιση της έγκαιρης παράδοσης
  • Έλεγχος και παραλαβή παραγγελιών και εισαγωγών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 1-2 έτη
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Δεξιότητες διαχείρισης χρόνου
  • Κάτοχος διπλώματος Β κατηγορίας (απλό δίπλωμα αυτοκινήτου)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Γνώστης της Αγγλικής γλώσσας σε υψηλό επίπεδο

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση, σύμφωνα με τις νέες τάσεις της αγοράς
  • Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες σταδιοδρομίας
  • Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο, δυναμικό, επαγγελματικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.