Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Cost Controller

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το ξενοδοχείο Argile Resort στην Κεφαλονιά ζητά να προσλάβει:

COST CONTROLLER

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση της κεντρικής αποθήκης
  • Kαταχώριση τιμολογίων
  • Έλεγχος και καταγραφή της ροής εμπορευμάτων μέσα και έξω από τους χώρους παραλαβής, αποθήκες, κύρια κουζίνα, τμήματα F&B
  • Καθορισμός του ημερησίου και μηνιαίου κόστους τροφίμων και ποτών
  • Έλεγχος εξόδων του τμήματος F&B
  • Διεξαγωγή τακτικών και έκτακτων απογραφών στα τμήματα
  • Τήρηση των διαδικασιών ελέγχου και καταγραφής αποθεμάτων
  • Σύνταξη οικονομικών αναφορών
  • Αποτελεσματική επικοινωνία με όλα τα τμήματα

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο οικονομικής κατεύθυνσης ή αντίστοιχου τομέα
  • Προϋπηρεσία 3 τουλάχιστον ετών σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου
  • Άριστη γνώση λογισμικών αποθήκης, ενδοδιακινήσεων και stock
  • Δυνατότητα δημιουργίας προϋπολογισμών και αναφορών
  • Γνώση κοστολόγησης και ελέγχου
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή και διατροφή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.