Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
3/4/2024

Operations / Floor Manager

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΝΤΕΠΩ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης, το Ινστιτούτο Οφθαλμολογίας & Μικροχειρουργικής Ophthalmica, επιθυμεί να προσλάβει:

Αρμοδιότητες και καθήκοντα για τη θέση:

  • Σχεδιασμός, εφαρμογή, τήρηση και παρακολούθηση λειτουργικών διαδικασιών σε ενδοτμηματικό και διατμηματικό επίπεδο
  • Καθοδήγηση τμημάτων, βάσει ειδικών εσωτερικών κλινικών πρωτοκόλλων
  • Ανάπτυξη επιχειρησιακών διαδικασιών με γνώμονα την επίτευξη στόχων
  • Παρακολούθηση action plans και deadlines
  • Project management
  • Επίβλεψη ροής ασθενών σε κλινικό, διαγνωστικό, θεραπευτικό και χειρουργικό επίπεδο
  • Οργάνωση ιατρείων και χειρουργικών sessions
  • Παρακολούθηση συστήματος ποιότητας EN ISO 9001:2015
  • Reporting process (analytics, metrics, reviews, insights)
  • Χειρισμός CRM και ERP λογισμικών
  • Σχεδιασμός ωραρίων εργαζομένων (shifts) με επάρκεια πόρων
  • Medical inventory & office supplies monitoring
  • Day-to-day operations
  • Clinic efficiency

Απαραίτητα Προσόντα

  • BSc / MSc σε διοίκηση επιχειρήσεων ή σε σχετικό πεδίο
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Γνώση προγραμμάτων ERP, CRM, Project Management
  • Υψηλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ηγετικά χαρακτηριστικά
  • Μεταδοτικότητα
  • Οργάνωση χρόνου

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας (team playing)
  • Αναλυτική σκέψη
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα Operations (θα ληφθεί υπόψιν)

Παροχές

Η εταιρεία μας προσφέρει:
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Σοβαρές προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.