Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/9/2020

Υπάλληλος Τιμολόγησης - Παραγγελιοληψίας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Γνωστή εισαγωγική εταιρεία δραστηριοποιείται στον κλάδο ειδών εσωτερικής διακόσμησης, με έδρα τον Α.Ι.Ρέντη αναζητά υποψήφια για τη στελέχωση του εμπορικού τμήματος χονδρικής (παραγγελιοληψία τιμολόγηση, επικοινωνία με πελάτες, αλληλογραφία κλπ)

Κύριες αρμοδιότητες

  • Τιμολόγηση παραγγελιών πελατών
  • Καταχώρηση εισπράξεων & πληρωμών και κλείσιμο ημερήσιου ταμείου
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Τηλεφωνική επικοινωνία - εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας
  • Σύνταξη προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Τιμολόγησης εμπορικού προγράμματος ERP
  • Άριστη γνώση excel - word
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια
  • 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

*Παρακαλούνται μόνο οι ενδιαφερόμενες που διαθέτουν ανάλογη εργασιακή εμπειρία όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

Παροχές

  • Σταθερές Αποδοχές
  • Ευχάριστο και μοντέρνο εργασιακό περιβάλλον
  • Πενθήμερη εργασία 9.00 – 17.00