Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/04/2024

Αποθηκάριος - Διανομέας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΕΥΚΩΝΑΣ | ΣΕΡΡΕΣ

Ζητείται Αποθηκάριος / Διανομέας από εταιρεία χονδρικού εμπορίου-διανομών με έδρα στον Λευκώνα Σερρών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα (παραλαβή, φόρτωση, συγκέντρωση, συσκευασία, σήμανση, αποστολή)
  • Διεξαγωγή ελέγχων αποθεμάτων
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Χειρισμός και προληπτική συντήρηση οχημάτων και εξοπλισμού αποθήκης
  • Παράδοση παραγγελιών σε πελάτες/καταστήματα λιανικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Ενθουσιασμός, μεταδοτικότητα, εργατικότητα
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Να διαθέτει πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Β αυτοκινήτου
  • ΙΧ Ηλικία έως 35 ετών
  • Κάρτα ανεργίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.