Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/04/2024

Ανειδίκευτοι εργάτες

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η CMS αποτελεί μια διακεκριμένη, καταξιωμένη και συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της βιομηχανίας ξύλου στην Ελλάδα.

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής μας, αναζητούμε Ανειδίκευτο/ Ανειδίκευτη Εργάτη/ Εργάτρια Παραγωγής, για το εργοστάσιο μας στη Σίνδο Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες :
  • Εκτέλεση εργασιών σύμφωνα με το πρόγραμμα παραγωγής της εταιρείας
  • Προετοιμασία, τροφοδότηση και υποστήριξη των τμημάτων με υλικά
  • Εκτέλεση διάφορων άλλων καθηκόντων που σχετίζονται με την παραγωγική διαδικασία της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο βασικής εκπαίδευσης
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενης βάρδιας (πρωί & απόγευμα)
  • Η εμπειρία σε βιομηχανικό εξοπλισμό θα εκτιμηθεί θετικά
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ομαδικό Πνεύμα - Συνέπεια - Υπευθυνότητα

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό μισθό (βάση των προσόντων του υποψηφίου)
  • Συνεχή εκπαίδευση & επαγγελματική ανάπτυξη
  • Ιδιωτική ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.