Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Customer Care Specialist (After Sales)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Βελμάρ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής στην Ελλάδα και επίσημος διανομέας και επισκευαστής αυτοκινήτων 14 μαρκών, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά Customer Care Specialist (After Sales) στο Μαρούσι.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση του τηλεφωνικού κέντρου και της αλληλογραφίας (After Sales)
  • Οργάνωση και προγραμματισμός συναντήσεων στο συνεργείο
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Δακτυλογράφηση και αρχειοθέτηση email, αναφορών και άλλων εταιρικών εγγράφων

Απαραίτητα Προσόντα

Τι χρειαζόμαστε από εσάς:
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

Η εταιρεία σας προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα κορυφαίο Όμιλο επιχειρήσεων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.