Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Kids Club Attendant / Παιδαγωγός

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

O ξενοδοχειακός όμιλος Domes Resorts, ένας από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ξενοδοχειακούς ομίλους στη Μεσόγειο, προσλαμβάνει Παιδαγωγό για το 5* ξενοδοχείο Domes Novos Santorini, στην περιοχή Θόλος της Σαντορίνης, για τη σεζόν 2024.

Καθήκοντα :
  • Εξασφάλιση ότι οι επισκέπτες και τα παιδιά τους επωφελούνται από το υψηλότερο επίπεδο παιδικής φροντίδας
  • Παροχή ασφαλών, περιποιητικών και διασκεδαστικών υπηρεσιών στους νεότερους πελάτες μας
  • Διευθέτηση του καθημερινού προγράμματος δραστηριοτήτων του Kids Club
  • Αλληλεπίδραση με τα παιδιά με θετικό και κατάλληλο για την ηλικία τρόπο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ανθρωπιστικών σπουδών με κατάρτιση στις παιδαγωγικές επιστήμες (βρεφονηπιοκόμοι, παιδαγωγοί προσχολικής και σχολικής ηλικίας, ειδικοί παιδαγωγοί κ.ά.)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας – επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Εμπειρία στον τομέα της φύλαξης και της δημιουργικής απασχόλησης παιδιών
  • Αγάπη και ενθουσιασμός για τα παιδιά
  • Προσφορά και διάθεση υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε:
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διατροφή, διαμονή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • Συνεχή εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.