Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/12/2022

Pickers (E- shop) Άγ Ι. Ρέντης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ManpowerGroup Greece, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας αλυσίδας supermarket, δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν τις θέσεις των (Pickers) με έδρα το κέντρο διανομής ηλεκτρονικών παραγγελιών (E-shop) της εταιρείας στην περιοχή του Aγίου Ιωάννη Ρέντη.

Ημέρες Απασχόλησης: 5νθήμερη εργασία, Δευτέρα έως Κυριακή

Ωράριο: 8ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο σε 24ωρη βάση

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Picking παραγγελιών e-shop
  • Συσκευασία και αποστολή παραγγελιών
  • Διαχείριση του προγράμματος παραγγελιών
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή γνώση ηλεκτρονικών συστημάτων διαχείρισης αποθήκης
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

Απολαβές / Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και αναγνώριση προϋπηρεσίας
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Αναγνώριση επιδομάτων(πτυχίου, γάμου, τέκνων κτλ.)