Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Ηλεκτρονικός - Μηχανικός Αυτοματισμού

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Μεγάλη εταιρία στον χώρο της ανακύκλωσης, αναζητά για το τμήμα υλοποίησης έργου Ηλεκτρονικό/ Μηχανικό Αυτοματισμού με γνώσεις πάνω στην επισκευή και συγκόλληση πλακετών.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Ηλεκτρολογικά και ηλεκτρονικά κυκλώματα
  • Εγκατάσταση ηλεκτρολογικών διατάξεων
  • Εγκατάσταση επαγωγικών αισθητήρων
  • Επισκευή /Συγκόλληση/ Συναρμολόγηση/ Σύνδεση πλακετών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ηλεκτρονικού ή ηλεκτρολόγου (Απόφοιτος ΤΕΙ, ΕΠΑΛ)
  • Γνώση C++
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας και χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη κριτική σκέψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.