Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/04/2024

Υπάλληλος Λογιστηρίου (τιμολόγησης)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται Υπάλληλος Λογιστηρίου – (τιμολόγησης) από μεγάλη μεταφορική εταιρεία με έδρα την Μάνδρα Αττικής.

Θέση πλήρους απασχόλησης και αορίστου χρόνου.

Αρμοδιότητες:

  • Έκδοση φορτωτικών - Διαχείριση & προετοιμασία συνοδευτικών μεταφοράς αγαθών
  • Καταχώρηση τιμολογίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Λογιστικές γνώσεις-και λογιστικών προγραμμάτων  ERP
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Σχετική εμπειρία με το αντικείμενο τουλάχιστον 2 ετών
  • Δυνατότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία στο τομέα των μεταφορών θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Πρόθεση μακροχρόνιας υγιούς συνεργασίας από την πλευρά της εταιρείας μας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.