Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/4/2024

Υπάλληλος αποθήκης σε εταιρεία Διεθνών Μεταφορών και Logistics

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η GR SAMSON, μια από τις πιο αναπτυσσόμενες εταιρείες στον χώρο των Logistics και των Διεθνών μεταφορών, με έδρα στη Βιομηχανική περιοχή Σίνδου στη Θεσσαλονίκη, αναζητά νέο συνεργάτη για τη δυνατή ομάδα της Αποθήκης μας!

Τα βασικά σου καθήκοντα θα είναι:

• Καθημερινός συντονισμός για τις εργασίες του τμήματος Αποθήκης
• Φορτώσεις και εκφορτώσεις εμπορευμάτων
• Χειρισμός ανυψωτικών οχημάτων
• Έλεγχος κωδικών / θέσεων / παλετών με scanner

    Απαραίτητα Προσόντα

    Τι θα θέλαμε να διαθέτεις:

    • Καλή επικοινωνία και ομαδικότητα
    • Προθυμία για εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών
    • Διάθεση να εξελιχθείς και να χτίσεις μια μακροχρόνια καριέρα μαζί μας

      Παροχές

      Τι προσφέρουμε:

      • Από 900 ως 1.300 (καθαρά) ανάλογα με την πείρα και τα προσόντα
      • Σταθερό και θετικό εργασιακό περιβάλλον
      • Αληθινές προοπτικές εξέλιξης και εκπαίδευση για την αξιοποίηση των ικανοτήτων σου