Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/04/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κατάστημα The Explorer που κυριαρχεί στο χώρο της ανδρικής ένδυσης από το 1993 αναζητά πωλητή/τρια με εμπειρία στο χώρο της μόδας για το κατάστημα στη Σχοινούσα για το καλοκαίρι 2024 (τέλος Μαΐου-Αρχές Σεπτεμβρίου).

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη και καθοδήγησή του μέσω των κατάλληλων προτάσεων
  • Τακτοποίηση προϊόντων και διατήρηση της οργανωμένης εικόνας του καταστήματος
  • Παραλαβή εμπορεύματος , έλεγχος αποθεμάτων και αναπλήρωσή τους
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε πωλήσεις και εξυπηρέτηση πελατών
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας (γνώση επιπλέον γλωσσών θα εκτιμηθεί)
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Συνέπεια & υπευθυνότητα

Παροχές

  • Ελκυστικές απολαβές
  • Ποιοτικές συνθήκες διαμονής & 1 γεύμα
  • Ασφάλιση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
Απαραίτητη προϋπόθεση η επισύναψη φωτογραφίας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.