Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
01/05/2024

Ψυκτικός Βάρδιας

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ αναζητά Ψυκτικό Βάρδιας για την Τεχνική Διεύθυνση της εταιρείας στην εγκατάστασή της στον Άγ. Στέφανο Αττικής.

Τα κύρια καθήκοντα του ρόλου περιλαμβάνουν:
  • την διεξαγωγή εργασιών που εστιάζουν στην ορθή λειτουργία του ψυχροστασίου, αντλιοστασίου, αεροστασίου και ψυκτικών θαλάμων
  • τη διενέργεια προληπτικών εργασιών συντήρησης του εξοπλισμού και
  • τη διάγνωση και επίλυση βλαβών, σύμφωνα με τις τεχνικές οδηγίες και τα πρότυπα ασφαλείας.

Κύρια Προσόντα

  • Πτυχίο Ψυκτικού & άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Επιθυμητή εμπειρία 3-5 ετών σε εγκαταστάσεις βιομηχανικής ψύξης
  • Επιθυμητή γνώση σε εγκαταστάσεις αμμωνίας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Ισχυρές δεξιότητες ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
  • Οργανωτικές Ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Γνώση Αγγλικών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.