Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Τοπογράφος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Τοπογράφος Μηχανικός (ΠΕ ή ΤΕ) από τεχνική εταιρεία με έδρα στην Θεσσαλονίκη για έργα της στην ευρύτερη περιοχή της Χαλκιδικής και της Θεσσαλονίκης..

Οι ενδιαφερόμενοι μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο : 6976434424 /2373025280

Καθήκοντα:

  • Επικοινωνία και αλληλογραφία με τεχνικές υπηρεσίες, με υπεργολάβους, προμηθευτές και το προσωπικό της εταιρίας
  • Υπεύθυνος για συλλογή αιτημάτων, οργάνωση εργασιών και συνεργείων
  • Ημερήσια καταγραφή εργασιών (Excel, Google Maps)
  • Σύνταξη τεχνικών εκθέσεων
  • Σύνταξη επιμετρήσεων, πρωτοκόλλων και λογαριασμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μελέτη ή κατασκευή στο αντικείμενο των δικτύων ύδρευσης/αποχέτευσης και έργα οδοποιίας
  • Διαχείριση δημόσιων συμβάσεων (έργα ή υπηρεσίες)
  • Γνώση σχετικής νομοθεσίας 4412/2016 - 5043/2023

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.