Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων Κινητής Τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΛΛΗΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Το κατάστημα ΝΟVA Παλλήνης αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων Κινητής Τηλεφωνίας.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου
  • Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης πελατών
  • Προώθηση προϊόντων/υπηρεσιών τεχνολογίας σε νέους και υφιστάμενους πελάτες
  • Ανανέωση συμβολαίων συνδρομητών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Επιθυμητή εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων τηλεπικοινωνιών
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εστίαση στην επίτευξη αποτελέσματος βάσει στόχων
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (άνδρες υποψήφιοι)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Μηνιαίος μισθός (1000 €)
  • Επιβράβευση της απόδοσης με μηνιαίο bonus
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου και ασφάλιση
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Προνομιακές τιμές σε πακέτα σταθερής και κινητής τηλεφωνίας
  • Εκπαίδευση από έμπειρους εκπαιδευτές
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης με τη σιγουριά και τη δυναμική μιας μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας τηλεπικοινωνιών

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικώς για να ορίσουμε μια συνάντηση.

Κάθε αίτηση αντιμετωπίζεται με υπευθυνότητα και απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.