Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/3/2024

Υπάλληλος Διαχείρισης E-shop & εξυπηρέτησης πελατών

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος για διαχείριση παραγγελιών eshop - εξυπηρέτηση πελατών από τεχνικό πολυκατάστημα στο Καλοχώρι.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών eshop και εντός καταστήματος
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Διαχείριση των προϊόντων και επικαιροποίηση των πληροφοριών τους
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα και κατηγοριοποίησή τους
  • Δημιουργία επιπλέον περιεχομένου για αύξηση επισκεψιμότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε τμήμα e-commerce ή σε θέση σχετιζόμενη με εξυπηρέτηση πελατών