Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/04/2024

Υπάλληλοι Super Market

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΟΥΔΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται υπάλληλοι super market, γενικών καθηκόντων, για πλήρη απασχόληση από δυναμικά αναπτυσσόμενη αλυσίδα Super Market στην περιοχή του Ζωγράφου (Γουδί)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Είστε σε θέση να αναλάβετε σειρά εργασιών στο κατάστημα όπως ταμείο, μαναβική, τυριά, παραλαβές εμπορευμάτων
  • Φροντίζετε για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών και ασχολείστε με τη διάταξη και την παρουσίαση των εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Είστε πελατοκεντρικοί και έχετε επικοινωνιακές ικανότητες
  • Σας διακρίνει η υπευθυνότητα, η συνέπεια και η αξιοπιστία
  • Σας αρέσει η ομαδική εργασία και οι κοινοί στόχοι
  • Ιδανικά διαθέτετε εμπειρία στον χώρο του λιανεμπορίου
  • Έχετε εκπληρώσει τις στρατιωτικές σας υποχρεώσεις (άνδρες)
  • Είστε εγγεγραμμένοι στα μητρώα ανέργων της ΔΥΠΑ (επιθυμητή αλλά όχι αναγκαία προϋπόθεση)

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον με προοπτικές ανάπτυξης και εξέλιξης. Μέσα από ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης σας παρέχουμε τα απαραίτητα εφόδια για τη θέση σας ώστε να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας ακόμα και αν δεν διαθέτετε σχετική εμπειρία.

Θα απαντηθούν μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.