Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/04/2024

Πωλήτρια Φωτισμού Λιανικής και B2B

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΛΙΧΝΗ - ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Επιχείρηση που δραστηριοποιείται στο εμπόριο Ηλεκτρολογικού Υλικού στη περιοχή της Σταυρούπολης αναζητά νέα υποψήφια για την κάλυψη θέσης Πωλητής στον τομέα του Φωτισμού και Διακοπτικού Υλικού / Εξυπηρέτηση Πελατών Λιανικής.

Είδος εργασίας: Πλήρης Απασχόληση με Σταθερό Ωράριο

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση Πελατών - Επικοινωνία με τους Πελάτες
  • Έκδοση Παραστατικών μέσω Συστήματος Μηχανογράφησης
  • Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών, Καταχώρηση Παραγγελιών
  • Εκτέλεση Παραγγελιών στον Τομέα Απασχόλησης
  • Παρακολούθηση Ελλείψεων Προϊόντων και Μέριμνα Αναπλήρωσης τους
  • Διατήρηση τάξης στο περιβάλλον εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη Γνώση Υπολογιστή (Η/Υ) και Προγραμμάτων Ms Office
  • Γνώση και Εμπειρία του Συστήματος ERP
  • Γνώση Αγγλικών
  • Άριστες Οργανωτικές και Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε Θέση Πωλητή στον Τομέα του Φωτισμού θα προτιμηθεί.
  • Γνώση του κλάδου
  • Δίπλωμα Οδήγησης

Παροχές

  • Μόνιμη Εργασία
  • Πλήρης Απασχόληση και Νόμιμες Αποδοχές
  • Σταθερό Ωράριο
  • Συνεχής Υποστήριξη και Εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.