Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/4/2024

Γ' Μάγειρας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

Γίνετε μέλος της ομάδας. Η ομάδα που τα καταφέρνει. Είμαστε ο όμιλός Nimbus και ζητάμε Γ' Μάγειρα για να καλωσορίσουμε στην ομάδα μας.

Με οδηγό τον σκοπό και τις αξίες μας, μαζί, ζούμε τις αξίες μας στην επιδίωξη του σκοπού μας: να αναδείξουμε μια αίσθηση ηρεμίας και οικειότητας παρέχοντας παράλληλα υπηρεσίες υψηλής ποιότητας που θα ξεπεράσουν τις προσδοκίες των επισκεπτών μετατρέποντας τη διαμονή τους σε κάθε προορισμό σε εμπειρία ζωής. Η αγάπη για τη φιλοξενία και η δημιουργία μοναδικών εξατομικευμένων εμπειριών που χαρακτηρίζονται από ζεστή φιλοξενία και αυθεντικότητα με έμφαση σε κάθε λεπτομέρεια - αυτό είναι το όραμα των Ξενοδοχείων Nimbus Group .

Η θέση αναφέρεται απευθείας στην Θέση Α' Μάγειρα της εταιρείας.

Γενική Περιγραφή Θέσης
  • Ετοιμασία συνταγών, σύμφωνα με το μενού και τις οδηγίες του Σεφ
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων και παραγγελίες αγαθών
  • Έλεγχος των ημερομηνιών λήξης και έγκαιρη χρήση προϊόντων
  • Βελτιστοποίηση διαδικασίας μαγειρέματος με προσοχή στην ποιότητα και στο κόστος
  • Εκπαίδευση και συντονισμός της ομάδας στην κουζίνα
  • Συνεχής εφαρμογή προτύπων υγιεινής και ασφάλειας
  • Διατήρηση καθαρής στολής, προσεγμένης εμφάνισης και προσωπικής υγιεινής
  • Συνεργασία με την ομάδα κουζίνας, διατηρώντας ένα ομαλό και φιλικό κλίμα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα
  • Αντίστοιχη εμπειρία σε εστιατόριο ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον
  • Πτυχίο/δίπλωμα σχολής μαγειρικής
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαχείρισης ομάδας

Παροχές

  • Πολύ ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συμβόλαιο Εργασίας
  • Έναρξη εργασίας Απρίλιος 2024
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διαμονή με συγκατοίκηση, Πλήρης Διατροφή
  • Μεταφορά από και προς το Ξενοδοχείο
Συμπεριληπτικότητα και Διαφορετικότητα

Η Nimbus Hotels είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών. Δεσμευόμαστε να προωθήσουμε έναν χώρο εργασίας χωρίς αποκλεισμούς και ποικιλομορφία, όπου εκτιμούμε και σεβόμαστε κάθε συνάδελφο για το ποιος είναι και παρέχουμε ίσες ευκαιρίες, ώστε όλοι να μπορούν να εκπληρώσουν τις δυνατότητές τους.

Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας του Nimbus Hotels , στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπιστούν με απόλυτη εχεμύθεια. Θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ταιριάζουν με το περιγραφόμενο προφίλ.