Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Η Κλινική ΓΕΝΕΣΙΣ, μέλος του Όμιλου Euromedica, προσλαμβάνει Υπάλληλο Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Κλινική ΓΕΝΕΣΙΣ, μέλος του Όμιλου Euromedica, ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Υπάλληλο Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση αρχείου προσωπικού
  • Διαχείριση συμβάσεων εργασίας
  • Διαχείριση αδειών – απουσιών
  • Παρακολούθηση και έλεγχος ωρομέτρησης
  • Υποβολή προγραμμάτων απασχόλησης στο ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ
  • Διαχείριση των διαδικασιών προσλήψεων / αποχωρήσεων
  • Συμμετοχή στην διαχείριση του συστήματος αξιολόγησης της απόδοσης
  • Προετοιμασία εντύπων ΟΑΕΔ και Επιθεώρησης Εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο οικονομικής κατεύθυνσης ΑΕΙ/ΤΕΙ σε Business Administration, Human Resources ή συναφούς αντικειμένου
  • Τουλάχιστον 1-2 έτη εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο
  • Πολύ καλή γνώση ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ
  • Γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Δυνατότητα κατάρτισης προγραμμάτων εργασίας σε βάρδιες
  • Εχεμύθεια
  • Δραστήρια και υπεύθυνη προσωπικότητα
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Οργάνωση της εργασίας και τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων
  • Πολύ καλός χειρισμός εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή γνώμη προγράμματος μισθοδοσίας της EpsilonNet

Παροχές

  • Πολύ καλό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας & σύγχρονες εγκαταστάσεις
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές αναλόγως εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.