Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
14/04/2024

Barista

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία Εφέσου, με πολυετή παρουσία στο κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής αναζητά προσωπικό για τη θέση παραγωγής καφέ στην Θεσσαλονίκη

Περιγραφή θέσης:
  • Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης των πελατών
  • Πρόταση προϊόντων σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών
  • Διασφάλιση της πληρότητας και της εικόνας των προϊόντων προς πώληση
  • Διασφάλιση των επιθυμητών επιπέδων καθαριότητας και των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στους χώρους του πωλητηρίου
  • Τήρηση των διαδικασιών (πχ. χρήση ταμειακής μηχανής)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επίδειξη ομαδικού πνεύματος εργασίας
  • Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη αλλά θα εκτιμηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Συνεχή Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής και προσωπικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.