Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/04/2024

Πολιτικός Μηχανικός ή Αρχιτέκτονας Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H τεχνική εταιρεία City engineering ζητεί πολιτικό μηχανικό - αρχιτέκτονα για εξαρτημένη ή και εξ αποστάσεως απασχόληση, για το τμήμα μελετών - αδειοδοτήσεων. Δυνατότητα και ημιαπασχόλησης.

Καθήκοντα :

  • Επιθυμητό να γνωρίζει όλα τα καθήκοντα που ακολουθούν αλλά είναι συζητήσιμο και τμήμα αυτών
  • Άδειες δόμησης Τακτοποιήσεις αυθαιρέτων
  • Ηλεκτρονικές ταυτότητες
  • Άδειες λειτουργίας επιχειρήσεων
  • Λοιπές διεκπεραιώσεις υπηρεσιών μηχανικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο εκ των: Δομικών έργων, Έργων Υποδομής, Πολιτικός Μηχανικός, Αρχιτέκτονας
  • Δεξιότητες Multitasking
  • Δεξιότητες επικοινωνίας
  • Δεξιότητες οργάνωσης
  • Στοιχειώδη γνώση ΝΟΚ
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου ή μηχανής

Παροχές

  • Αποδοχές 1200,00-1500,00 ευρώ αναλόγως προσόντων και ωραρίου
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Μπόνους παραγωγικότητας
  • Αυτοκίνητο - κινητό
  • Δυνατότητα μη εξαρτημένης απασχόλησης