Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/05/2022

Maitre - Υπεύθυνος restaurant

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΑΣΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Royal Paradise Beach Resort & SPA 5* που βρίσκεται στη Θάσο και αποτελείται από 77 δωμάτια – σουίτες, κτισμένο σε έκταση 25 στρεμμάτων στον όρμο Ρωσογκρεμό στον Ποτό της Θάσου, ζητά να καλύψει την θέση του Maitre - Υπεύθυνος restaurant της ξενοδοχειακής μονάδας ROYAL PARADISE BEACH RESORT & SPA για τη σεζόν 2022.

Καθήκοντα:
  • Ευθύνεται για την εύρυθμη και αποτελεσματική λειτουργία του τμήματος
  • Δημιουργεί, καθορίζει, επιβλέπει και υλοποιεί το πλάνο εργασιών
  • Συμμετέχει στην επιλογή και αξιολόγηση του προσωπικού
  • Αναφέρεται στον Διευθυντή του Ξενοδοχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4* ή 5*
  • Άριστη γνώση αγγλικών, επιπλέον ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Συνέπεια και ικανότητα στην αποδοτική διαχείριση χρόνου
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαχείρισης παραπόνων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Εστίαση στην επίτευξη ποιοτικών και οικονομικών στόχων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και διατροφή
  • Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτική μακροχρόνιας συνεργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα Βιογραφικά τους με πρόσφατη φωτογραφία.