Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Διαχειριστής / Διαχειρίστρια E-Shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στο χώρο της ένδυσης, με έδρα την πόλη της Θεσσαλονίκης ζητά να προσλάβει Διαχειριστή/στρια e-shop ή e-shop Manager.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση των προϊόντων και των πληροφοριών τους
  • Επικαιροποίηση προϊόντων, φωτογραφιών και τιμών
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα ή αφαίρεση προϊόντων
  • Κατηγοριοποίηση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και online)
  • Επικοινωνία με πελάτες για τις παραγγελίες αλλά και για πληροφορίες γενικές για τα προϊόντα
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση MS-Office (Word, Excel, Gmail)
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και ικανότητα στη διαχείριση του χρόνου και την ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Επιθυμητή η γνώση του Wordpress / Woocommerce

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Μισθός βάση των δυνατοτήτων και των γνώσεων του ατόμου
  • Πλήρη απασχόληση με πλήρη ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.