Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Σύμβουλος Υποστήριξης Λογιστικών Εφαρμογών (ERP Consultant)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΝΤΕΠΩ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία ERGON IRIS, με πάνω από 30 χρόνια παρουσίας στο χώρο του business software, αναζητά Τεχνικό Υποστήριξης για τα ERP συστήματά της.

Κύρια Καθήκοντα

  • Παροχή υποστήριξης στους πελάτες της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος οικονομικού ή πληροφορικής
  • Γνώσεις λογιστικής διαχείρισης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες για την επαφή με τους πελάτες
  • Συνέπεια & Επαγγελματισμός

Επιθυμητά προσόντα

  • Εμπειρία σε χρήση λογιστικών εφαρμογών
  • Η γνώση στις εφαρμογές Atlas ERP & Clusters ERP της εταιρίας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Ευκαιρία να εργαστείτε δίπλα σε έμπειρους ανθρώπους και να επεκτείνετε τη γνώση σας στα ERP συστήματα
  • Άριστες συνθήκες εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.