Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2023

Βοηθός Λογιστή

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ, ΚΙΛΚΙΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Crystal S.A. που δραστηριοποιείται στον χώρο της παραγωγής επαγγελματικών ψυγείων και καταψυκτών plug in, αναζητά Βοηθό Λογιστή πλήρους απασχόλησης

Καθήκοντα:

  • Παρακολούθηση ενδοκοινοτικών αποκτήσεων/παραδόσεων.
  • Παρακολούθηση, έλεγχος και συμφωνία εμπορικής διαχείρισης
  • Δηλώσεις ΦΠΑ, Intrastat, Listing, Παρακρατούμενων Φόρων
  • Συμμετοχή στις γενικές εργασίες λογιστηρίου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ (Οικονομικών Σπουδών / Λογιστικής)
  • Τουλάχιστον (3) έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή Γνώση της Λογιστικής
  • Καλή γνώση των εφαρμογών MS Office
  • Κάτοχος πτυχίου της Αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη γνώση λογισμικoύ ERP (κατά προτίμηση της ΕΝΤΕRSOFT)
  • Δυναμική προσωπικότητα με τυπικότητα, μεθοδικότητα και συνεργατικό πνεύμα.
  • Κάτοχος Ι.Χ. και διπλώματος οδήγησης.

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Ανταγωνιστικός Μισθός
  • Θέση Εργασίας με προοπτική εξέλιξης
  • Ευχάριστο Εργασιακό Περιβάλλον