Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Σύμβουλος Υποστήριξης Δημόσιου Τομέα

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η SMR Consultants ενδιαφέρεται να προσλάβει και να εντάξει στην ομάδα της Σύμβουλο Υποστήριξης Δημόσιου Τομέα.

Αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στην υλοποίηση έργων παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών προς φορείς του δημοσίου και του ευρύτερου δημοσίου τομέα.
  • Ωρίμανση έργων και προτάσεων
  • Προετοιμασία και υποβολή προτάσεων χρηματοδότησης, στο πλαίσιο προσκλήσεων συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων
  • Διαχείριση και παρακολούθηση επενδυτικών σχεδίων δημοσίων φορέων
  • Υποστήριξη δικαιούχων φορέων στην υλοποίηση έργων χρηματοδοτούμενων από την Ε.Ε

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολυτεχνικής Σχολής
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, στατιστικά πακέτα κλπ.)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Συναφής εργασιακή εμπειρία
  • Ικανότητα αλληλεπίδρασης ως μέλος ομάδας
  • Επίδειξη επαγγελματισμού, ακεραιότητας και προσήλωσης στις αξίες και τα πρότυπα ποιότητας που εφαρμόζει η εταιρεία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)I

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.