Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται νέος/α Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτων για εργασία πλήρους απασχόλησης ως βοηθός εργοταξιάρχη σε κατασκευαστική εταιρεία στη περιοχή της Θέρμης.

Αρμοδιότητες :

  • Βοηθός στον συντονισμό και την διαχείριση του εργοταξίου
  • Τήρηση ημερολογίων και αρχείων εργοταξίου
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και μηχανικούς
  • Προμήθεια υλικών
  • Τήρηση κανονισμών υγείας και ασφάλειας
  • Προμετρήσεις / Επιμετρήσεις εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτων
  • Γνώσεις AutoCAD ή άλλου σχεδιαστικού προγράμματος θα εκτιμηθούν
  • Ικανότητα συντονισμού και προγραμματισμού εργασιών
  • Πνεύμα Συνεργασίας - Υπευθυνότητα - Συνέπεια
  • Επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία και εξέλιξη
  • Κάτοχος διπλώματος ΙΧ

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.