Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Φαρμακοποιός

Υγεία

Πόλη ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕΣΟ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητούμε φαρμακοποιούς για τη μεγαλύτερη εταιρεία στον τομέα των φαρμακευτικών προϊόντων και φαρμακείων στην Κύπρο.

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋποθέσεις και προσόντα:
  • Πτυχίο Φαρμακευτικής
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Ακεραιότητα, επαγγελματισμός και ικανότητα οργάνωσης
Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση και παροχή συμβουλών προς τους πελάτες
  • Εφαρμογή του συστήματος Γενικού Συστήματος Υγείας (ΓεΣΥ)
  • Ευθύνη για την ομαλή λειτουργία του φαρμακείου

Παροχές

Παροχές:
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων και πείρας)
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • Εβδομαδιαίο ωράριο εργασίας 38 ωρών
Τέλος η Dart Recruitment θα βρίσκεται συνεχώς δίπλα στον υποψήφιο/α που θα επιλεχθεί για να τον/την στηρίζει σε θέματα καρίερας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.