Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Χειριστής Πίνακα Παραγωγής Σκυροδέματος

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΝΕΑ ΦΛΟΓΗΤΑ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Η ΙΝΤΕΡΜΠΕΤΟΝ, μέλος του ομίλου ΤΙΤΑΝ, αναζητά Χειριστή Πίνακα Παραγωγής Σκυροδέματος για την Μονάδα Παραγωγής Σκυροδέματος Χαλκιδικής.

Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός του κεντρικού πίνακα ελέγχου για την παραγωγή σκυροδέματος
  • Υποστήριξη του ημερήσιου προγράμματος παραγωγής, μεταφοράς και άντλησης σκυροδέματος της Μονάδας
  • Επίβλεψη της συντήρησης του εξοπλισμού για την κάλυψη των απαιτήσεων παραγωγής
  • Εφαρμογή της ημερήσιας συντήρησης του εξοπλισμού παραγωγής
  • Εργαστηριακοί έλεγχοι σκυροδέματος και α’ υλών
  • Διασφάλιση της ασφάλειας στο χώρο εργασίας μέσω της εφαρμογής, τήρησης και επιβολής των επιχειρηματικών προτύπων της εταιρείας, καθώς και προγραμμάτων ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, επιθυμητή σχολή τεχνικής κατεύθυνσης
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ και προγράμματος Office
  • Ευελιξία / Προσαρμοστικότητα
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ικανότητα εργασίας αποτελεσματικά σε ομάδα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και δέσμευση για την παραγωγή υψηλής ποιότητας προϊόντων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης
  • Προοπτικές εργασιακής ανέλιξης εντός του οργανισμού
  • Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευσης & επιμόρφωσης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.