Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Υπάλληλος - After Sales Department

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Decoro Fashion αναζητά ένα δυναμικό και επικοινωνιακό άτομο για να ενταχθεί στο τμήμα After Sales Care της εταιρείας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραγγελιών & παρακολούθηση παράδοσης μέσω V-Track
  • Επικοινωνία με πελάτες για ανάλυση & επίλυση προβλημάτων μετά την αγορά προϊόντων
  • Επικοινωνία με συνεργαζόμενες μεταφορικές εταιρείες για την πορεία δεμάτων
  • Συλλογή ανάδρασης από πελάτες σχετικά με την ποιότητα προϊόντων & προτάσεις βελτίωσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές & διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Ικανότητα προτεραιοτήτων & διαχείρισης χρόνου
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου
  • Σταθερό ωράριο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.