Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Αποθηκάριος - Οδηγός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική επιχείρηση στον κλάδο της χονδρικής πώλησης Υδραυλικών ειδών, αναζητά οδηγό / αποθηκάριο.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία των παραγγελιών προς φόρτωση
  • Διανομή παραγγελιών εντός της πόλης σε πελάτες και μεταφορικές εταιρείες
  • Έλεγχος των αποθεμάτων και συμμετοχή στη διαδικασία απογραφής
  • Παραλαβή φορτίων
  • Kαταμέτρηση και τακτοποίηση εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα τουλάχιστον ΄Β κατηγορίας επιθυμητό το δίπλωμα ΄Γ κατηγορίας
  • Επίδειξη ομαδικού πνεύματος εργασίας
  • Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης
  • Τήρηση χρονοδιαγράμματος
  • Γνώσεις χειρισμού κλαρκ (προαιρετικά)
  • Οργανωτικότητα, επαγγελματισμός, αποτελεσματικότητα

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πενθήμερη 8ωρη εργασία
  • Πλήρη ασφάλιση
  • Επιδόματα
  • Άδειες
  • Ικανοποιητικός μισθός