Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Υπάλληλος Λογιστηρίου – Τμήματος Πιστωτικού Ελέγχου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται Υπάλληλος Λογιστηρίου – Τμήματος Πιστωτικού Ελέγχου από μεγάλη μεταφορική εταιρεία με έδρα την Μάνδρα Αττικής.

Θέση πλήρους απασχόλησης και αορίστου χρόνου.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Συμφωνίες Πελατών/Προμηθευτών
  • Παρακολούθηση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Αποστολή τιμολογίων στους πελάτες τέλη του μήνα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές Λογιστικές γνώσεις
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Σχετική εμπειρία με το αντικείμενο τουλάχιστον 2 ετών
  • Δυνατότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Πρόθεση μακροχρόνιας υγιούς συνεργασίας από την πλευρά της εταιρείας μας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.