Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/05/2024

Καθαριστές Αεροσκαφών | Aircraft Cleaners ΑΤΗ

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Περιγραφή

Είσαι άτομο που του αρέσει η τάξη και η καθαριότητα;

Αν η καθαριότητα, η ομαδικότητα και η σωστή διαχείριση χρόνου είναι χαρακτηριστικά σου, έλα στην ομάδα μας!

Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Καθαριστές Αεροσκαφών |Aircraft Cleaners για το Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών "Ελ. Βενιζέλος"

Οι παροχές μας:
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτικές ανανέωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή μετακίνησης
  • Προσφορές και Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρίες
Οι αρμοδιότητες σου:
  • Καθαρισμός αεροσκαφών σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εκάστοτε αεροπορικής εταιρείας σε συγκεκριμένα χρονικά πλαίσια
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας με βάση τους Κανονισμούς του Αερολιμένα
Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.