Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2019

Εργοδηγός Εξόρυξης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρία στο χώρο της, αναζητά Εργοδηγό Εξόρυξης για την πόλη της Καβάλας.

Αρμοδιότητες της θέσης:

  • Οργάνωση του λατομείου ( ανάθεση εργασιών σε προσωπικό και υπεργολάβους)
  • Επίβλεψη καθημερινής λειτουργιάς
  • Εφαρμογή σχεδίου εκμετάλλευσης
  • Εφαρμογή μέτρων ασφάλειας
  • Συντονισμός με εμπορικό τμήμα για την διεκπεραίωσή των καθημερινών παραγγελιών
  • Συντονισμός με τμήμα συντήρησης για την διεκπεραίωσή των απαραίτητων συντηρήσεων
  • Παρακολούθηση της ημερήσιας αναφοράς ποιότητας από το τμήμα εργαστηριακού ελέγχου και αντίστοιχη προσαρμογή της ημερήσιας εκμετάλλευσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (έστω και μικρή)
  • Απόφοιτος Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (θετικής κατεύθυνσης)
  • Βασικές γνώσεις Γεωλογίας ή Μεταλλειολογίας
  • Γνώση των διαδικασιών της εξόρυξης
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού μηχανημάτων έργου
  • Γνώση των ροών των εργασιών και των διαδικασιών προγραμματισμού
  • Ικανότητα εφαρμογής συστημάτων παρακολούθησης της παραγωγής
  • Ικανότητα εφαρμογής συστημάτων αξιολόγησης της απόδοσης
  • Ικανότητα εφαρμογής κανόνων υγιεινής και ασφάλειας των εργαζομένων
  • Δεξιότητα στη διοίκηση έργων
  • Δεξιότητα στη διοίκηση ανθρώπινου δυναμικού
  • Ψηφιακές δεξιότητες
  • Δεξιότητα στην επίλυση προβλημάτων
  • Δεξιότητα εργασίας σε ομάδα
  • Δεξιότητες στη διαχείριση αλλαγών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης