Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Υπάλληλος εμπορικής διαχείρισης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η T.A.W.FIN S.A. εκπροσωπώντας πελάτη της, επιθυμεί να προσλάβει Yπάλληλο εμπορικής διαχείρισης για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες θέσης εργασίας:

  • Καθημερινή έκδοση παραστατικών εσωτερικού – εξωτερικού (εξαγωγές)
  • Παρακολούθηση τραπεζικών κινήσεων εισπράξεων - πληρωμών
  • Εγγραφές στο εμπορικό κύκλωμα για πληρωμές, εισπράξεις
  • Συμφωνίες λογαριασμών πελατών – προμηθευτών (με καρτέλες αμφότερα)
  • Προετοιμασία αναφορών προς ενημέρωση της διοίκησης
  • Συνεργασία με τα μέλη της ομάδας του λογιστηρίου
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ λογιστικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή εμπειρία από 5 ετών και άνω σε ανάλογη θέση με ανάλογα καθήκοντα
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ, Excel, Word
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα να οργανώνει σωστά τον χρόνο και τις εργασίες με μεθοδικότητα, να διαχειρίζεται αποτελεσματικά την καθημερινότητα και να τηρεί τις εσωτερικές διαδικασίες της εταιρίας
  • Ικανότητα να δίνει έμφαση στη λεπτομέρεια και να δεσμεύεται για την ολοκλήρωση των εργασιών του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Να έχει άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άτομο ευγενικό και πρόθυμο να εργαστεί μακροπρόθεσμα στην εταιρία
  • Εχεμύθεια, εμπιστευτικότητα, συνέπεια

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.