Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Χειριστής 3αξονικού και 5αξονικού CNC

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, Ελευθερίου Α.Ε., με έδρα στο 2ο χλμ Συμμαχικής Οδού Διαβατών - Ωραιοκάστρου, είναι μία κορυφαία εταιρεία στον τομέα της επεξεργασίας και της εμπορίας βιομηχανικής ξυλείας και υλικών επιπλοποίας στην Ελλάδα.

Στόχος μας είναι η άμεση εξυπηρέτηση των πελατών μας και η συνεχής ενίσχυση της με εξειδικευμένο προσωπικό.

Αναζητάμε χειριστή 3αξονικού και 5αξονικού CNC

Η θέση του χειριστή 3αξονικού αφορά πρωινή - απογευματινή βάρδια.

Η θέση του χειριστή 5αξονικού αφορά απογευματινή βάρδια.

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία σχεδίων και προγραμμάτων
  • Εισαγωγή των σχεδίων στο πρόγραμμα της μηχανής
  • Προγραμματισμός και ρύθμιση της μηχανής με τις κατάλληλες παραμέτρους επεξεργασίας
  • Καθαρισμός και συντήρηση μηχανής
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6973734060, 6980118777

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία και γνώση στον χειρισμό CNC μηχανημάτων
  • Επαγγελματική συνέπεια και σοβαρότητα, προσοχή στην λεπτομέρεια, ικανότητα συνεργασίας
Θα εκτιμηθούν:
  • Προϋπηρεσία σε 3αξονικό/5ξονικό μηχάνημα
  • Γνώση προγράμματος Alphacam

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και κατάρτιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.