Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/4/2024

Υπάλληλος Αποθήκης - Οδηγός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο ποδηλάτων, αναζητά δυναμικό προσωπικό για θέση αρμοδιοτήτων με τίτλο: Υπάλληλος Αποθήκης - Διανομών

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

Εργασίες Αποθήκης:

  • Παραλαβή ποδηλατικών ειδών.
  • Σήμανση και σωστή συσκευασία εμπορευμάτων προς αποστολή.

Εργασίες Διανομών:

  • Φόρτωση των συσκευασμένων ειδών στο επαγγελματικό βαν της εταιρείας.
  • Αποστολή εμπορευμάτων εντός Αττικής σε καταστήματα & πρακτορεία μεταφορών.

Μέρες Εργασίας είναι Δευτέρα έως Παρασκευή

Ωράριο 10:00 με 18:00

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Οδήγησης Β κατηγορίας για οδήγηση εταιρικού βαν Hyundai H-1
  • Να μπορεί να εξοικειωθεί σε σύντομο διάστημα με τους κωδικούς της αποθήκης.
  • Να είναι προσεκτικός και ήρεμος οδηγός, χωρίς ιστορικό επικίνδυνης οδήγησης και πρόκλησης ατυχημάτων.
  • Να έχει επαγγελματική συμπεριφορά με βασικές επικοινωνιακές δεξιότητες.