Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Γραμματεία Εμπορικού Τμήματος

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΈΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Boxibit δραστηριοποιείται στην Ελλάδα στον τομέα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, παρέχοντας υπηρεσίες τεχνολογίας με εξειδίκευση σε Δίκτυα Wifi, VPN, Δομημένη καλωδίωση, Firewall & Security Voip και Τηλεφωνικά Κέντρα.

Aναζητεί άτομο για να καλύψει τη θέση της γραμματέως, η οποία συνδυάζει καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης με ευθύνες διαχείρισης εμπορικών εκκρεμοτήτων.

Απαραίτητα Προσόντα

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διαχείριση των ραντεβού και εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχειριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Επικοινωνια με πελάτες/ συνεργάτες/ προμηθευτές
  • Τιμολογηση και εκδοση παραστικων λιανικής / χονδρικής

Προφίλ Υποψηφίων

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και γνωση προγραμμάτων MS Office
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευγένεια και προσαρμοστικότητα

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Βιώσιμο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.