Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2022

Back Office Assistant

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μεταφορών και αποθήκευσης Ekol Logistics αναζητά υπάλληλο γραφείου για το τμήμα Back Office στον Ασπρόπυργο.

Περιγραφή Θέσης :

• Τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
• Διαχείριση και έλεγχος παραγγελιών
• Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας και επικοινωνία με μεταφορείς και παραλήπτες για την επίλυση ζητημάτων που προκύπτουν
• Παρακολούθηση παραδόσεων και ενημέρωση πληροφοριακών συστημάτων
• Δρομολόγηση

Απαραίτητα Προσόντα

• Εργασιακή εμπειρία 2 ετών σε οργανωμένη αποθήκη
• Ευχέρεια στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office)
• Εμπειρία σε C/S και WMS συστήματα (Θα εκτιμηθεί)
• Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Μεταφορικό μέσο

Παροχές

• Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικό κλάδο